Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
„Sme s Vami.“
Hledat

Názor odporcu - tiež názor

Ďakujem za túto obohacujúcu emailovú korešpondenciu!


"vy ste priam neuveritelni, protestujete proti papezovi, proti cirkvi, spolcujete sa s ludmi ako Hrib ci Korda, nepriatelmi katolickej cirkvi !!!!!!!!!! a to vsetko pre jedneho zatrateneho liberala, ktory sa vysmieval cirkvenej hierarcii, ktory sa spraval ako k odpadu k svojim predchodcom, ktory sa tahal s pochybymi existenciami na kascakovej Pohode kde sa sulozi pod kazdym stanom za pouziti zvratenej antikoncepcie. Cloveka ktoy ide mladym prikladom v tom ze chlasta fajci a taha sa s buzerantmi ako ozran a smilnik Hrib !!! mam otazku, co keby sa prevalilo ze ten vas Bezak mal svoju kurvu aj nadalej by ste sa zanho bili a tolko ho milovali ?? aj keby bol svatil odpornych buzerantov ?? ze sa nehanbite a bezak ide na sud proti Sokolovi to nema v dejinach cirkvi na svk obdobu!

Komentáře

[1]ElenaVloženo 26.09.2012 08:24
Ak je tu niekto neuveriteľný, tak ste to vy, pán anonymný "odporca", v jednej nekultivovanej spŕške nenávistných slov dokážete zahrnúť toľko lží, nepodložených hypotéz a súdov, že je to až ťažké uveriť.
1.Tieto aktivity nie sú PROTI nikomu (ani proti pápežovi ani proti KC), ale predovšetkým ZA čestnosť, úprimnosť, milosrdnú lásku a žitú vieru, ktorú sme našli a vážili si na človekovi, ktorému sa ublížilo (smutné je, že práve cirkvou - najbližšími).
2.Ak niečo nemá v dejinách Cirkvi na Slovensku obdobu, tak je to skôr to, že sa toleruje verejné pohoršenie a očividné rozkrádanie cirkevného majetku jedným arcibiskupom ( a jeho prívržencami a právnikmi), kým poctivé a čestné snaženia druhého sa bez vysvetlenia a priestoru na obhajobu trestajú.
3.Odkiaľ beriete tú trúfalosť posudzovať a odsudzovať slušných ľudí a dokonca kohokoľvek zatracovať? Nebojíte sa posledného súdu? Alebo v neho vlastne ani neveríte?
reakce: [8]
[2]heryVloženo 26.09.2012 21:13
1 Pt 5,8-9 Budte triezvi a bedlite.Vas protivnik,diabol,ako ruciaci lev obchadza a striehne, koho by zozral.Vzoprite sa mu pevni vo viere. Tak, toto je uz silna kava,pan odporca.Kpnecne vidime, akym ludom o. Bezak vadil, a ze za pripravami na jeho odvolanie stal samotny diabol.Viem si predstavit ich pychu, hnev,nenavist a nelasku.Pre Vas ,pan odporca a Vasu kamarilu nic neznamena,ze Kristus z lasky a za pravdu vyprazdnil svoje srdce na krizi do poslednej kvapky vody a krvi.Pane, ponahlaj sa im na pomoc.......
[3]Dano HedicVloženo 26.09.2012 21:27
Obavam sa, ze najvacsim nepriatelom katolickej cirkvi je tato banda, do ktorej patri aj pan odporca.

Ako si len mozte dovolit niekoho zatratit? Ja nepoznam p. Hriba osobne, nie som ani jeho fanusikom, ale ze je smilnik a ozran by som si o nom nedovolil povedat. Je to slobodny chlap, v praci /Lampe/ som ho nikdy ozrateho nevidel, co robi vo volnom case je vec jeho svedomia a ja ho sudit nebudem. Na to som tiez len slaby clovek.
Miluj blizneho svojho, aj Bezaka, aj Hriba, aj Kascaka, aj suloziacu mladez na Pohode! Bezak snad podporil akykolvek hriech? Nie. Ukazal tym mladym cestu.

Sudit cloveka na zaklade toho, ze ci fajci je mimoriadne ubohe. Sme len slabi a hriesni ludia, ktori maju svoje slabosti a potreby, tak aj knazi. Mozno mu to prinasa pozitok, mozno je to zvyk, mozno potreba. Pan odporca zjavne nikde nema svoje ziadne svoje slabe miesto, vsak?
A za seba: ja by som si Bezaka vazil a mal ho rad aj vtedy, ak by vyslo najavo, ze zlyhal s nejakou zenou. Lebo jeho dobrota, laska a otvorenost voci ludom je prevazujuca. Sam povedal - Nebo nie je o perfekcii, ale o laske. Verim, ze Boh by mu maly hriesik odpustil.
A aj my mame milovat hriesnikov.
Pred vysvatenim za knaza chlapec studuje 6 rokov. O tom, ze je "suci" nerozhoduje biskup.


[4]ČitateľVloženo 26.09.2012 21:54
Dano... a kto rozhoduje, či je bohoslovec súci, ak nie biskup?
Ved len biskup može vysvätiť bohoslovca na kňaza.

Alebo si to myslel nejako ináč?

PS / to, že Ježiš je hlavný "rozhodca",tak to je samozrejme z hladiska viery, ale čo sa týka svätenia, tak inej cesty niet!
[5]Dano HedicVloženo 26.09.2012 22:05
Mal som za to, ze biskup sa PYTA pri vysviacke, ci je bohoslovec suci. Kazdopadne, bohoslovec sa formuje roky a pod palcom to maju ini ako biskup. Biskup s nim nie je den co den, neskuma ho pocas formacie.
[6]ČitateľVloženo 27.09.2012 10:08
Ďakujem Dano za vysvetlenie.
Máš pravdu, tušil som, že si to myslel nejako ináč, len som nevedel ako.

V tomto zmysle naozaj iní rozhodujú o pôsobení bohoslovca a tak napokon ani nemusí dôjsť ku vysviacke.
[8]ExorcistVloženo 01.12.2012 20:43
[1] Boha zaujíma, čím sa živíš, diabla, čo si myslíš (porov. Gen 3). Ku komu sa prihlásili autori tohto webu? Kto má uši na počúvanie, nech počúva...
[9]AnsverVloženo 27.07.2014 19:06
Pre Exorcistu:

Odpoveď je aj tu: Kolégium Antona Neuwirtha a Spoločenstvo Ladislava Hanusa


 
© robertbezak.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma