Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
„Sme s Vami.“
Hledat

O adminoch

http://media1.annabrixthomsen.com/2012/08/crowd-of-people.jpg

Admin 1:

Moje meno je Dávid, mám dvadsať rokov, pochádzam z Trnavy, študujem v Bratislave. Viera bola vždy súčasťou môjho života, som katolík a som poslušným a milujúcim synom katolíckej cirkvi. No synovská poslušnosť a láska sa nerovná slepá oddanosť a opičia láska. Cirkev milujem. A preto nechcem mlčať.

Admin 2:

Volám sa Barnabáš, mám 22 rokov, som z Liptova, no žijem v Trnave. Pochádzam z evanjelíckej rodiny, som luterán. Študujem diaľkovo v Prahe. Mám rád svoju prácu, hudbu a knihy. Som introvertný melancholik s hlavou v oblakoch. Róberta Bezáka som prvýraz videl osobne na premiére Hodiny s arcibiskupom, ktorú som navštívil so svojou vtedajšou priateľkou. Plný kostolík ľudí, kde sa človek takmer nemohol pohnúť a sympatický, láskavý, otvorený človek, jeden z nás. Jeho odvolaní ma hlboko zasiahlo ale verím a pevne dúfam, že Róbert Bezák ešte nepovedal svoje posledné slovo.

Admin 3:

Kresťanstvo je pre mňa predovšetkým človečenstvo. Róbert Bezák je Človek a verím, že si zaslúži, aby s ním ako s človekom bolo zaochádzané. Nemyslím si, že cirkev tvorí niekoľko hodnostárov, cirkev je spoločenstvo. O mne snáď len toľko, že sa volám Rudolf, som Trnavčan a vysokoškolský študent. Svojho otca by som sa zastal, Robert Bezák bol naším Otcom. Navyše človekom, ktorého katolícka cirkev 21. storočia potrebuje ako soľ.

Admin 4:

Som dievča, volám sa Lucia, hoc Slovenka, žijem v Čechách, tj asi v najateistickejšej krajine na svete. Celých 10-15% ľudí hlásiacich sa k nejakej cirkvi. Hrozné, že? V našej triede o 32 ľudoch bolo jedno veriace dievča. A to nechodí do kostola. Keď pozerali moji priatelia reláciu s Bezákom, zaujalo ich to. "A kto je ten pán?" Spolužiak, čo bol so mnou na Pohode, sa dal pokrstiť. Keď sme odchádzali z toho stanu, ľudia diskutovali. A viete čo? Oni sa rozprávali o viere. O Bohu. Naša česká skupina - prevážne neveriach - sa nadšene pomodlila Otčenáš. Hoci ich k tomu Bezák nenútil ani nestrašil peklom. Tento krásny, ľudský, tolerantný a hlboko veriaci muž je mi životnou inšpiráciou.

Vďaka patrí tiež M. C. (A-5) a T. F. (A-6).

 

 

 

 

 
© robertbezak.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma