Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
„Sme s Vami.“
Hledat

9. október

Rychlost.cz - poptávka připojení

"Akým spôsobom sa napríklad muži pozerajú na mužov? Aké sú očakávania od mužov? Nezávislý, fyzicky silný. Musím sa priznať, mi to aj chutilo. Keď som bol na vojne, tak som mal pokoj, každý mal rešpekt. Aj sa vždy pýtali, Abe, ty si zápasník? Hej. Hej, hej, ja som tiež zápasník. A cítil som, že toto zaberá. Ako keby u nás mužov tá fyzická sila - najlepšie spojená s vulgárnosťou - bola tým mužským.

Ako keby to bolo v nás. Ja som už ako chlapec miloval Tarzana. A nielen, že som čítal tie jeho príbehy, ja som sa pokúšal skákať zo stromu na strom. Aj mi to niekedy išlo. Veď len to, ako radi pozeráme bojové, akčné filmy. To je radosť sa na to pozerať. Hasta la vista, baby! Mne sa to tiež ľúbi. Možno poznáte aj ten obrázok z Marlboro cigaretiek. Ostré črty tváre, chlap, neohrozený, nezávislák, cigaretku odklepáva... Bojím sa povedať, že toto je ta cesta. To, čo od nás ženy očakávajú. Ostávame dlho takými hrajúcimi sa chlapcami, všetci poznáme výraz "Playboy". Chlapcami, čo pozerajú cez kľúčové dierky, ako sa dievčatá prezliekajú. Pamätám sa, keď sme boli ešte žiaci, tak sme boli zvedaví, čo tie naše kamarátky tam... ale celý život ostať hrajúcim sa chlapcom? Nie je to choré? A to sa žiaľ ponúka. Hrajúci sa chlapec, ktorému musí vyjsť všetko v ústrety. Aj vo vzťahu."

 

 

Komentáře

[1]ElenaVloženo 10.10.2012 05:56
Vdaka, otec Bezak, za Vase odvazne slova v podstate do vlastnych radov, kritika (a aka trefna!) koruny tvorstva je velmi vzacna a zriedkava. Presne o tom je vacsina vztahovych zlyhani, hrajuci sa chlapci, ktori si na tejto svojej vlastnosti navyse velmi zakladaju, utekaju od prvych tazkosti v manzelstve, rodine, od choreho dietata, k novej zamilovanosti, k novemu osialu lasky, bez pocitu zodpovednosti a bez vycitiek svedomia.
Samozrejme neplati to pausalne, ale statistiky nepustia....
O to cennejsim a ziarivejsim prikladom pre nas zeny su osobnosti, akou ste aj vy, rovni priami muzi, s hlbokou pokorou namiesto priznacnej muzskej jesitnosti...vdaka Panu Bohu za Jeho obraz vo Vas:-)
 
© robertbezak.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma