Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
„Sme s Vami.“
Hledat

25. september

"Áno, s nikým nič nemať, žiť sterilne, nemilovať, nehriešiť - a raz predstúpiť pred Pána a ukázať - hľa, mám čisté ruky. Ale aby Ti nepovedal - áno, ale máš ich aj prázdne."

Komentáře

[1]ČitateľVloženo 26.09.2012 08:54
Vystihol podstatu, dufam, že v dnešný deň sa mi podarí s touto myšlienkou odovzdať Bohu ruky plné dobrých skutkov, ale hlavne vyznaných hriechov.
[2]ElaVloženo 26.09.2012 09:29
Poznám množstvo veriacich ľudí, ktorí vnútorne nesúhlasia s odvolaním o.Bezáka, a predsa nechcú do problému zasahovať a "špiniť" si ruky, lebo neveria v úspešnosť akejkoľvek aktivity zdola.
Asi majú pravdu. Ťažko pohneme s našou cirkevnou hierarchiou my s našimi chabými argumentmi a obmedzenými možnosťami, keď ňou nepohlo ich vlastné svedomie. Veď poznali o.Bezáka ako svojho kolegu a priateľa a nikto sa nenašiel, kto by sa aj ako priateľ zachoval a aspoň čisto ľudsky ho podporil.
A aby sa naplnili slová na dnešný deň, prestaňme sa hrať len na vlastnom piesočku, skúsme aj my tam kde sme v našom prostredí dať niečo zo seba, kúsok voľného času, pozornosti, možno i námahy či nezištnej pomoci..
A aj keď nie vždy vyjde všetko tak dokonale, ako sme chceli, s vedomím, že pre Pána je náš dobrý úmysel to najpodstatnejšie, neprestávajme v našom snažení....
[3]JurVloženo 16.12.2012 19:25
Úú, veľmi pekná a veľmi silná myšlienka.
 
© robertbezak.netstranky.sk - vytvořte si také své webové stránky zdarma